Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez szpilek, a jeszcze inne muszą je nosić na co dzień do pracy. Jednak nie jest tajemnicą, że buty te nie należą do najwygodniejszych. Jakie zatem szpilki wybrać, żeby ich codzienne noszenie nie było uciążliwe?

Szpilki na słupku

Zdecydowanie jednymi z najwygodniejszych szpilek są szpilki na słupku. To właśnie obcas, czyli szeroki słupek jest tym, co sprawia, że buty te są tak wygodne. Ciężar ciała ustawiony jest tak, aby nie obciążać za bardzo przodów stóp oraz śródstopia, dzięki czemu chodząc w nich odciążone są również plecy. Ponadto buty te są dużo bardziej stabilne zatem trudniej w nich o zachwianie, czy skręcenie stóp. Wiele kobiet potwierdza, że szpilki na grubym obcasie to najlepszy wybór.

Szpilki eleganckie – też na słupku?

Jeśli szpilki na słupku są naszym codziennym wyborem do pracy, wiele kobiet na wieczór, jako szpilki eleganckie zdecydowanie wybierze te na cienkiej szpilce. O ile jest to wybór zdecydowanie mniej wygodny, w przypadku eleganckich wyjść sprawdzą się bardzo dobrze. Warto jednak pamietać o tym, że szpilki eleganckie to także szpilki na grubym obcasie. Obecnie producenci obuwia oferują tak duży wybór, że z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie na każdą okazje.

Nie ważne czy są to buty do chodzenia na co dzień, czy może tylko na wielkie wyjścia, zawsze warto myśleć nie tylko o wyglądzie, ale także o wygodzie i własnym zdrowiu. Swoje idealne spzilki znajdziesz na https://margoshoes.pl/pl/c/Szpilki/40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Kolorowe szpilki – jak je nosić?

sob. Sie 10 , 2019
Kolorowe szpilki to jedna z rzeczy, które kojarzą się z osobami odważnymi i takimi, które lubią się wyróżniać. Nie każda kobieta będzie chciała założyć szpilki […]