Choć sezon letnich ślubów dobiega powoli końca, to wciąż jeszcze przed nami te jesienne i zimowe. I to one zawsze wzbudzają najwięcej popłochu u panien młodych zwłaszcza w kwestii obuwia. Pogoda bywa bardzo kapryśna i ślub zaplanowany na październik może zaskoczyć deszczem, wiatrem, a nawet śniegiem. Dlatego warto mieć to na uwadze. Jak zatem wybrać dobre buty na ślub?

Gotowa na wszystko – dwie pary butów

Najłatwiejszym sposobem na ogarnięcie jesiennego i zimowego ślubu jest bycie przygotowanym na wszystko. Jest to co prawda dużo bardziej kosztowne, jedna dzięki temu masz pewność, że nic nie jest cię w stanie zaskoczyć. Kup dwie pary butów! Jedne typowo weselne do tańca, do zabawy na sali, i drugie, które możesz włożyć na przejście po śniegu, deszczu czy innych niespodziewanych miejscach. Warto w takiej sytuacji, aby ta druga, dodatkowa para butów była bardziej uniwersalna, czyli taka, w której w późniejszym czasie będziesz mogła chodzić na co dzień.

Gdzie kupić?

Oczywiście buty najlepiej kupować w sklepach internetowych. Tam jest największy wybór, najkorzystniejsze ceny i zdecydowanie można tam znaleźć na każdą okazję buty. Sklep internetowy oferujący buty na różne okazje, także buty ślubne to miejsce, które zdecydowanie warto mieć w pamięci, jeśli planuje się organizację ślubu.

Wygoda ponad wygląd

Oczywiście na ślubie bardzo ważne jest wszystko, począwszy od wyglądu sali, aż do takich drobnych akcesoriów jak kolczyki, czy buty właśnie. Dlatego też niestety wiele kobiet kładzie na szali wygląd butów a ich wygodę i często właśnie wygląd wygrywa. Jest to bardzo złe i prowadzi niestety do sytuacji, w której panna młoda w trakcie wesela nie ma już siły na dalszą zabawę z powodu bólu stóp. W przypadku obuwia ślubnego zdecydowanie najistotniejsze jest to, żeby były po prostu bardzo wygodne i żeby dało się w nich bez problemu wytrzymać całą noc. Buty – sklep internetowy z pewnością ma duży ich wybór – i tak w większość zakrywane są przez sukienkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Buty skórzane – jak o nie dbać?

czw wrz. 26 , 2019
Buty ze skóry należą do najbardziej wytrzymałych i najtrwalszych butów, jakie można znaleźć w sklepach. Ponadto są również bardzo ładne i pasują do większości stylizacji. […]